החדרים שלנו

מלון בינהרים נחשב כמלון משפחתי ונעים אליו מגיעות משפחות, קבוצות חברים וזוגות ואף שבים אליו מידי שנה. החדרים שלנו מרווחים ונעימים בהם תוכלו למצוא ספר טוב, נוף מרגיע והמון שקט.

במלון 8 חדרי אירוח מרווחים עם מיטות גדולות, אפשרות לספה נפתחת לילדים, בחלק מהדרים קיים אמבט עיסוי (ג’קוזי) ונוף קסום הנשקף מכל חדר.

במלון קיימות 2 סוויטות אירוח מפנקות: סוויטת גג עם ג’קוזי חיצוני המשקיף על עמק יזרעאל. סוויטת קרקע נוספת עם חצר חיצונית סגורה.

החדרים דומים אך נבדלים זה מזה בחדר הרחצה. חלקם של החדרים מצויד באמבטיה בחדר הרחצה וחלקם במקלחת גדולה ומרווחת.
החדרים ממוזגים לחימום וקירור, למרות שרובה של השנה ניתן ליהנות מזרימת אויר מרעננת ללא צורך בהפעלת מערכות עזר. בכל אחד מהחדרים חלון פנוראמי גדול. מחלקם נשקף מראה יער הר הגלבוע ומחלקם נשקף נוף עמק חרוד.
בחלקם של החדרים ישנה ספה נפתחת המאפשרת שינה בנפרד או תוספת של ילדים לחדר ההורים. במקרה והילדים עדיין נזקקים ללול ניתן להסתייע בצוות המקום בכדי להסדיר את הנושא. בכל החדרים יש טלוויזיה (YES).

המרחב לחברותא
לרשות האורחים עומד חדר האוכל והמרפסת הנופית שלו המהווה מוקד למפגשים, לבלוי של יחד, למשחקי חברה עם הילדים ו\או עם החברים, או סתם לקריאה באחד מכתבי העת הרבים או הספרים הנמצאים בספריית המלון: בין אם בחדרים עצמם או בשטח הציבורי. פינת השתייה החמה\קרה מצויה בחדר האוכל ושם גם מצוי מקרר ומיקרו לרשות האורחים. בפינת השתייה החמה מצויים מיני קפה שונים, מיני תמציות תה בטעמים מגוונים ולעיתים גם צמחי תבלין טריים. במקרר יש דרך קבע מיכלי מים קרים וחלב.
חדר האוכל מאפשר גם התכנסות לצורך סדנא או מפגשי לימודים מסוגים שונים. כמובן שהמבנה מאפשר גישה גם לרשת האינטרנט.

הרשמו למועדון ההטבות שלנו

לקבלת מבצעים סודיים, הנחות ועדכונים מלאו את הפרטים הבאים