החדרים שלנו

מלון בינהרים נחשב כמלון משפחתי ונעים אליו מגיעות משפחות, קבוצות חברים וזוגות ואף שבים אליו מידי שנה. החדרים שלנו מרווחים ונעימים בהם תוכלו למצוא ספר טוב, נוף מרגיע והמון שקט.
במלון שני בניינים סמוכים זה לזה:

בבניין א’:
ישנם 10 חדרי אירוח מרווחים עם מיטות גדולות, אפשרות לספה נפתחת לילדים ונוף מרהיב הנשקף מכל חדר, בין אם פונה לעמק חרוד ובין אם פונה להר הגלבוע . (בתמונות ניתן לראות חדר זוגי סטנדרטי)
כחלק מהרכב החדרים שלנו קיימות 2 יחידות אירוח משפחתיות:

-. יחידת הגג עם שני חדרי שינה, סלון ואף ג’קוזי חיצוני המשקיף על עמק חרוד.

-. יחידת הקרקע עם שני חדרי שינה וחצר חיצונית סגורה.

בבניין ב’:
ישנם שני חדרי אירוח נוספים ואחד מהם גדול במיוחד. בשני החדרים ‘מרפסת-בר’ אל נוף העמק ועוד מרפסת משותפת גדולה מוצלת בחלקה.

החדרים דומים אך נבדלים זה מזה בחדר הרחצהחלקם של החדרים מצויד באמבטיה בחדר הרחצה וחלקם במקלחת גדולה ומרווחת.

כל החדרים ממוזגים לחימום וקירור, למרות שרובה של השנה ניתן ליהנות מזרימת אויר מרעננת ללא צורך בהפעלת מערכות עזר. בכל אחד מהחדרים חלון פנוראמי גדול. מחלקם נשקף מראה יער הר הגלבוע ומחלקם נשקף נוף עמק חרוד.

בחלקם של החדרים ישנה ספה נפתחת המאפשרת שינה בנפרד או תוספת של ילדים לחדר ההורים. במקרה והילדים עדיין נזקקים ללול ניתן להסתייע בצוות המקום בכדי להסדיר את הנושא. בכל החדרים יש טלוויזיה  ושרות כבלים (YES).

המרחב לחברותא
לרשות האורחים עומד חדר האוכל והמרפסת הנופית שלו המהווה מוקד למפגשים, לבילוי של יחד, למשחקי חברה עם הילדים ו\או עם החברים, או סתם לקריאה באחד מכתבי העת הרבים או הספרים הנמצאים בספריית המלון: בין אם בחדרים עצמם או בשטח הציבורי. בפינת השתייה החמה\קרה  מצויים מיני קפה שונים, מיני תמציות תה בטעמים מגוונים ולעיתים גם צמחי תבלין טריים. במקרר יש דרך קבע חלב העומד לרשות האורחים.
חדר האוכל מאפשר גם התכנסות לצורך סדנא או מפגשי לימודים מסוגים שונים. כמובן שהמבנה מאפשר גישה גם לרשת האינטרנט.