נגישות ועוד

נגישות

המקום מצויד במעלון המאפשר ניידות בין קומות המבנה ללא צורך בשימוש במדרגות ולמעשה ניתן להגיע לכל מקום ללא מגבלה. כל החדרים מאפשרים כניסה של כסא גלגלים אבל ישנו גם חדר אחד המותאם במיוחד לשימושם של מוגבלי תנועה בעלי צרכים מיוחדים. מתוך הבנה, כבוד ורגישות לשאלות של איכות הסביבה החדרים מרוצפים באריחי קרמיקה והשטיחים בחדרים צומצמו למינימום בכדי לאפשר לאורחינו את מירב הניקיון בעת קבלת החדר ומזעור רגישות לאבק.
בינהרים הוא מלון בניהול ותפעול משפחתי ואנו, בני המשפחה, מארחים את המבקשים לנפוש בצל קורתנו. אנא אל תהססו לפנות אלינו במקרה הצורך.
למרות חיבתנו הגדולה לבעלי חיים, אין אפשרות לארח בעלי חיים במלון.

דירוג איכות IBB

הרשות לפיתוח הגליל יחד עם עמותות התיירות, המייצגות את האטרקציות, האתרים וחדרי האירוח בגליל, חברו יחדיו במטרה לשווק את התיירות הכפרית בגליל כמותג איכותי לתיירות נכנסת מהעולם. התיירנים המשתתפים בפרויקט עוברים סדנא וביקורת באתר עצמו על ידי יועץ המוכר על ידי משרד התיירות. תיירנים שסיימו את התהליך מקבלים תעודה המעידה על כך.

פרויקט IBB של הרשות לפיתוח הגליל , עמותות התיירות, משרד התיירות ותנועת המושבים נועד לייצר “שפה אחידה” של דירוג איכות , שירות, אמת בפרסום וזמינות. מערכת הדירוג של IBB בוחנת כ – 140 קריטריונים שונים בהתאם לתקנים בינלאומיים, ומדרגת את חדרי האירוח לרמות של A , B ו- C.

כחלק מהיערכות השטח לקליטה עתידית של תיירים אנו נדרשים לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים של איכות. אנחנו גאים לקחת חלק בפרויקט חשוב זה כשרות נוסף של אמינות ואיכות אותו אנחנו מציעים לאורחינו

בטיחות

בבינהרים הושקעו תשומת לב רבה וכספים לא מעטים בכדי להבטיח את שלומם של האורחים. כל המבנה מצויד במערכת גילוי עשן, כריזה לשעת חירום וגם הוילונות בחדרים נבחרו תוך הקפדה על שיקולי בטיחות והם כולם עומדים בתקן המבטיח עמידות נגד שריפות. בנוסף, כל קומה מצוידת באמצעי כיבוי אש הנבדקים תדיר.

המעלון נמצא תחת פיקוח מהנדס מורשה מטעם משרד העבודה ומקבל תחזוקה תקופתית על ידי היצרן ללא פשרות.

המלון נבנה תחת פיקוחם של טובי המהנדסים ללא ניסיון לחסכון שיפגע ברווחתם של האורחים. המקום נבדק תדיר על ידי מומחי חברת הביטוח, וזכה לאישורם של כל גורמי התכנון והרישוי: משרד הבריאות, משרד התיירות, פיקוד העורף, משרד הפנים וכיבוי אש.

המלון פועל כעסק ברישיון וכפוף לכל הוראות החוק במדינת ישראל.

בנוסף למקום מפגש נעים, בבינהרים עושים את מירב המאמץ לעמוד בכל תקני הבטיחות הנדרשים בכדי להבטיח את שלומם של האורחים

הרשמו למועדון ההטבות שלנו

לקבלת מבצעים סודיים, הנחות ועדכונים מלאו את הפרטים הבאים