נגישות ועוד

נגישות ורגישות

 בצד כניסת המדרגות למלון ישנה מדרכת גישה נגישה. בניין א’ מצויד במעלון המאפשר ניידות בין קומות המבנה ללא צורך בשימוש במדרגות ולמעשה ניתן להגיע לכל מקום ללא מגבלה.

החדרים בבניין א’ מאפשרים כניסה של כיסא גלגלים אבל ישנו גם חדר אחד המותאם במיוחד לשימושם של מוגבלי תנועה בעלי צרכים מיוחדים.

מתוך הבנה, כבוד ורגישות לשאלות של איכות הסביבה החדרים מרוצפים באריחי קרמיקה והשטיחים בחדרים צומצמו למינימום בכדי לאפשר לאורחינו את מירב הניקיון בעת קבלת החדר ומזעור רגישות לאבק.

 מטבח המלון נשען על תפריט חלבי / צמחוני. במידה וידועה רגישות מסוג כלשהו אנא עדכנו אותנו בכדי שנוכל למצוא פתרונות משותפים במידה ויש קושי.

 אנחנו שומרים על כשרות האוכל במטבח המלון מתוך כבוד והערכה למורשת ותרבות ישראל אך אין לנו תעודת כשרות רבנית. למקפידים במיוחד נשמח להעמיד פתרונות אישיים ביחס לארוחת הבוקר במלון או להמליץ על פתרונות אחרים בסביבתנו הקרובה

בטיחות

במלון בינהרים הושקעו תשומת לב רבה וכספים לא מעטים בכדי להבטיח את שלומם של האורחים. כל המבנה מצויד במערכת גילוי עשן, כריזה לשעת חירום וגם הוילונות בחדרים נבחרו תוך הקפדה על שיקולי בטיחות והם כולם עומדים בתקן המבטיח עמידות נגד שריפות. בנוסף כל קומה מצוידת באמצעי כיבוי אש הנבדקים תדיר.

המעלון נמצא תחת פיקוח מהנדס מורשה מטעם משרד העבודה ומקבל תחזוקה תקופתית על ידי היצרן ללא פשרות.

המלון נבנה תחת פיקוחם של טובי המהנדסים ללא ניסיון לחסכון שיפגע ברווחתם של האורחים. המקום נבדק תדיר על ידי מומחי חברת הביטוח, וזכה לאישורם של כל גורמי התכנון והרישוי: משרד הבריאות, משרד התיירות, פיקוד העורף, משרד הפנים וכיבוי אש.

המלון פועל כעסק ברישיון וכפוף לכל הוראות החוק במדינת ישראל.

בנוסף למקום מפגש נעים, במלון בינהרים עושים את מירב המאמץ לעמוד בכל תקני הבטיחות הנדרשים בכדי להבטיח את שלומם של האורחים.

יחד עם זאת, במידה ונתקלתם במפגע בטיחות מסוג כלשהו שחמק מאתנו? אנא עדכנו את הצוות ואנו מתחייבים לתקנו בהקדם האפשרי.

הרשמו למועדון ההטבות שלנו

לקבלת מבצעים סודיים, הנחות ועדכונים מלאו את הפרטים הבאים